Jak to działa?

Woda wpływająca do rączki prysznica przepływa przez system napowietrzający. Zastosowane rozwiązanie pozwala na znaczne ograniczenie poziomu zużycia wody (nawet do 70%). W systemie napowietrzającym wytwarzany jest wir. On zaś wytwarza ciąg, który powoduje , że przez otwór w rączce zasysana jest duża ilość powietrza. Następuje tam mieszanie się wody wraz z powietrzem.

Krople wypływające z słuchawki prysznicowej składają się w 1/3 z wody i w 2/3 z powietrza, dlatego miękko rozbijają się na skórze i dzięki temu prawie w 100% są wykorzystane do bardzo szybkiego spłukiwania. Obfity, aksamitnie miękki płaszcz pęcherzyków wodno-powietrznych dostarcza nowych doznań. Duża prędkość wody powoduje skuteczne spłukiwanie szamponu lub żelu.

Krople wypływające z tradycyjnych pryszniców to w całości woda, która przy przepływie 18l/min twardo odbija się od ciała przez co 60% wody jest niewykorzystana.

W przypadku kiedy ciśnienie w sieci wodnej jest niskie, urządzenie spowoduje szybszy przepływ wody i tym samym poprawę jakości i szybkości spłukiwania. Jednak ze względu na dość niski przepływ wody oszczędności procentowe będą niższe niż w przypadku normalnego ciśnienia wody. Panuje tutaj zasada czym wyższe ciśnienie tym większa oszczędność, niższe ciśnienie niższa oszczędność lecz lepsza jakość kąpieli.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W WALCE Z KAMIENIEM I OSADEM WODNYM

technologia-eco-power

Technologia poboru powietrza Technologia szybkiego czyszczenia Specjalne krążki wylotowe

Fakt iż woda jest napowietrzona sprawia, że kamień bardzo powoli osadza się w porównaniu do tradycyjnych słuchawek prysznicowych. Jeżeli już jednak po dość długim okresie do tego dojdzie to dzięki zastosowaniu specjalnych krążków wylotowych szybko i łatwo się go usuwa.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU W SKLEPIE INTERNETOWYM!